jako główna

 

 

 

 

 

 

 

GLOBALNA WYSZUKIWARKA INFORMACJI BIZNESOWYCH

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

.

Szybkie pozyskiwanie właściwych danych DZIŚ ma większą wartość niż pozyskiwanie ropy naftowej w XIX i XX wieku.

IMOUSE jest to  oprogramowanie-robot  typu RPA wyszukujący strony internetowe z określonymi informacjami biznesowymi.  Równocześnie wyszukuje on dowolne dane bazując na informacjach o setkach milionów stron internetowych na całym świecie w dowolnych językach.

IMOUSE znajduje strony internetowe o pożądanej wartości biznesowej.

IMOUSE  codziennie o umówionej porze na e-maila wysyła szczegółowy uporządkowany raport z najnowszymi informacjami biznesowymi z ostatnich 12 godzin z dowolnej dziedziny w dowolnym języku z całego świata w kilkuset kategoriach.

To co człowiek wyszukuje żmudnie w wiele godzin używając google, bing, yandex, yahoo, baidu itd. IMOUSE zrobi to szybciej niż w minutę. Dokładnie przy tym doprecyzuje zapytania biznesowe w przeciwieństwie do ogólnych, funkcjonalności, które posiadają wyszukiwarki internetowe.

PERFEKCYJNY KONTEKST

Ścisłe dopasowanie wyszukiwania:

 

-według dowolnych fraz

-według słów, które muszą być

-według słów, których nie może być

-według daty powstania lub aktualizacji

-na określonych stronach internetowych

-według policzalnych wartości liczbowych

GLOBALNY ZASIĘG

Wyszukiwanie obejmuje:

 

-miliardy stron internetowych

-setki krajów

-setki języków

AKTUALNY ZAKRES CZASOWY

Pozyskane informacje rozróżniamy na:

 

-najświeższe z ostatniej doby

-z ostatniego tygodnia

-z ostatniego miesiąca

-z ostatniego roku

-od zawsze

IMOUSE W PRZYKŁADACH

przetwórstwo tworzyw sztucznych

a) IMOUSE znajduje nowe ogłoszenia dotyczące sprzedaży odpadu hdpe i odpadu ldpe.  (co 24h) języki polski, niemiecki, angielski, czeski. Rynek wyszukiwania: UE z naciskiem na Niemcy, Czechy, Polskę.

b) IMOUSE znajduje informacje dotyczące tego czy konkurencja firma XYZ2 w dalszym ciągu rekrutuje na stanowisko przedstawiciel handlowy na portalach:  www,pracuj.pl oraz www.infopraca.pl (co 3 dni)

c) IMOUSE sprawdza czy uruchomiono już dotację i można składać wnioski na pozyskanie środków w ramach  działania 6.2 POIR Bony na cyfryzację, (co 24h)

d) IMOUSE znajduje informacje jaka firma ogłasza przetargi na dostarczanie regranulatów, lub komponentów pochodnych. (co 24h)

e) IMOUSE znajduje potencjalnych Klientów, którzy zainwestowali w nowe linie technologiczne w oparciu o klucz jakim jest nazwa własna firm produkujących technologię dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. (co 24h)

f) IMOUSE  monitoruje rynek wtórny maszyn dla branży tworzyw sztucznych kto co chce kupić i sprzedać. Klient szuka okazji. (co 24h)

maszyny budowlane, złom, studnie głębinowe

a) IMOUSE znajduje ogłoszenia w zakresie obrotu na rynku wtórnym z maszynami budowlanymi.(co 24h)

b) IMOUSE monitoruje ogłoszenia o przetargach komorniczych w zakresie maszyn budowlanych i ciężkich. (co 7 dni)

c) IMOUSE monitoruje ogłoszenia o przetargach na sprzedaż mienia państwowego w obszarach pojazdów kolejnictwa, mienia wojskowego, straży pożarnej i spółek skarbu państwa.(co 7 dni)

d) IMOUSE szuka klientów na odwierty badawcze oraz wykonywane metodą udarowo-obrotową. (co 24h)

e) IMOUSE znajduje ogłoszenia na rury stalowe po likwidacji studni głębinowych w krajach: LITWA, UKRAINA, BIAŁORUŚ (co 24h)

f) IMOUSE znajduje ogłoszenia na tory oraz drewniane podkłady po likwidacji torowisk w krajach: LITWA, UKRAINA, BIAŁORUŚ (co 24h)

produkcja specjalistycznych detali z blachy na rynku niszowym

Firma produkująca pokrywki zniczowe oraz ekskluzywne wykończenia z blachy złoconej na potrzeby  wyrobów ze skóry (galanteria, obuwie, meble itd).

a) Właściciel firmy chce znaleźć kontrahenta  który dostarczy mu określoną blachę po możliwie najniższej cenie w CHINACH lub Azji.

IMOUSE wytypował kilkadziesiąt firm i przedstawił raport Klientowi. (jednorazowe wyszukiwanie)

b) IMOUSE monitoruje czy ktoś nowy wszedł do branży jako producent, duży dystrybutor wyrobów pokrywek zniczowych (co miesiąc) zasięg globalny.

Języki wyszukiwania: angielski, niemiecki, chiński, polski, rosyjski, hiszpański.

produkcja rolno-spożywcza

a) IMOUSE monitoruje aktualne ceny rynkowe skupu określonych warzyw i owoców na wiodących  europejskich giełdach rolnych. (co 24h)

b) IMOUSE znajduje ogłoszenia z zakresu sprzedaży owoców i warzyw od średnich i małych rolników (co 24h) (Polska)

c) IMOUSE znajduje ogłoszenia o sprzedaży lub oddaniu w dzierżawę terenów rolnych z województwa pomorskiego (co 24h)

d) IMOUSE szuka informacji na stronach urzędów administracji państwowej o przekształceniu gruntów ze względu na przeznaczenie i zagospodarowanie przestrzenne.

franczyza

Firma XYZ szuka franczyznobiorców.

a) IMOUSE szuka firm / osób chcących zainwestować kapitał w opłacalny biznes (co 24h)

b) IMOUSE szuka ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości i  działek w takich miastach jak: Warszawa i Kraków tylko rynek wtórny. (co 24h)

kolekcjoner dzieł sztuki, pasjonat motoryzacji

Osoba prywatna kolekcjoner dzieł sztuki, pasjonat motoryzacji

a) IMOUSE znajduje informacje o wystawach , aukcjach dzieł sztuki wg klucza jakim jest autor, twórca (co 24h zasięg globalny) w językach:

angielski, niemiecki, polski, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański,

b) IMOUSE szuka ogłoszeń na rynku motoryzacyjnym o sprzedaży aut starszych jak rocznik 1980 ściśle określonych marek (co 24h zasięg globalny)